top of page
mimari_içerik_ajansı-hediye_rehberi2018.

2018

MİMARİ İÇERİK AJANSI

Hediye Rehberi 

Mimarlara ve yapı sektöründeki şirketlere yeni yıl hediyesi mi göndermeniz gerekiyor? Sıradan hediyeler arasında kaybolmayın. Değerli ve akılda kalıcı bir hediye ile şirket dostluğunuzu güçlendirin.

Yeni yıl hediyeleri için günlerinizi harcamadan sıra dışı ve değerli bir hediye gönderebilirsiniz.

Şirketlerin sürekli ihtiyaç duyduğu bu özel içerik servisini onlara hediye ederek desteğinizi gösterin

Sadece yapı sektörüne hizmet veren Mimari İçerik Ajansı’ndan içerik paketlerini sipariş ederek şirketlere zaman kazandıran profesyonel bir servis hediye edin. Hediyenizi alan şirket, 2019 boyunca web sitelerinin içerikleri, proje açıklamaları ya da e-ticaret sitelerinin ürün açıklamaları için sizin hediyenizi kullansın. 

Nasıl Sipariş Verilir?

Uzman yazarların ürettiği içerik türlerinden birini seçmeniz ve bize yazarak sipariş vermeniz yeterli. Mimari İçerik Ajansı, hediyenizi sizin adınıza şık hediye kartlarıyla gönderir ve hediye ettiğiniz şirkete kullanımı konusunda danışmanlık sunar.

İçerik paketi gönderdiğiniz şirket, bir yıl içinde uzman yazarlardan içerik sipariş ederek kullanabilir. Farklı türlerde içeriğe ihtiyaç duyarsa, hediye kartınızı kullanarak değişiklik yapabilir. Dilerseniz seçim yapmadan hediye kartınıza sadece kredi yükleyebilir ve seçimi gönderdiğiniz şirkete bırakabilirsiniz.

Siparişleriniz ve sorularınız için mia@mimarlikakademisi.org adresinden bize ulaşabilirsiniz. 

Hediye Seçenekleri

Mimari İçerik Ajansı | Web Sitesi  İçeriği
Mimari İçerik Ajansı | Liste İçeriği
Mimari İçerik Ajansı | Ürün Açıklaması
Mimari İçerik Ajansı | Blog İçeriği
Mimari İçerik Ajansı | Proje Açıklaması
Mimari İçerik Ajansı | Kategori Açıklaması
bottom of page