top of page

MİMARLIK AKADEMİSİ / KARİYER 

Aradığınız Mimarla Doğru Yerde Buluşun

İş ilanınızı mimarlık gündemini, projeleri ve yeni malzemeleri takip eden mimarlar görsün isterseniz, Mimarlık Akademisi Kariyer sayfasının sizin için doğru bir adres olduğundan eminiz.

Freelance ya da tam zamanlı çalışan mimarları, staj yapmak isteyen mimarlık öğrencilerini işverenlerle buluşturan Mimarlık Akademisi Kariyer, iş ilanlarını ücretsiz yayınlar. Üstelik ilanınız 1 ay yayında kaldıktan sonra henüz aradığınız ekip arkadaşını bulamadıysanız, ilan metniniz güncellenir ve yayınlanmaya devam eder.  

İş ilanınız hem ücretsiz hem de interaktif

Şirketinizle ilgilenen adaylarla ilan üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Böylece başvuran adayların profili hakkında önceden fikre sahip olabilirsiniz.

Mimarlık Akademisi Kariyer sayfasında yayınlanan ilanların altına sitenin ziyaretçileri yorum yazabilir ve ilanla ilgili size sorular sorabilir. İş ilanınızla ilgilenen tüm adayların sorularına ilanının altına yorum yazarak cevap verebilirsiniz. Okuyucular ayrıca iş ilanınızı sosyal medya paylaşım butonlarıyla Facebook, Twitter, Google Plus hesaplarında paylaşabilir ya da ilan linkini başka sitelerde paylaşmak için kopyalayabilirler. Böylece ücretsiz iş ilanınız, Mimarlık Akademisi’ni ziyaret edenlerden daha fazla kişiye ve platforma ulaşır.

Her hafta Kariyer Bülteni’nde Yerinizi Alın

Mimarlık Akademisi’nin üyelerine düzenli olarak e-posta yoluyla gönderilen Kariyer bülteninde logonuz ve ilanınız yayınlanır. İlanınızın yayınlandığı süre boyunca aldığı yorum ve beğeni sayı olarak diğer ilanlardan fazlaysa bültende de belirtilir ve ilanınız öne çıkarılır.

İş arayan mimarlar için bültenin sosyal medyada paylaşılması sayesinde aradığınız adaya ulaşmanız kolaylaşır.

Ücretsiz iş ilanınızı hemen yayınlamak için formu eksiksiz doldurmanız yeterli. Editörlerimiz ilanınızı onaylar ve yayına alırken sizinle e-posta yoluyla iletişime geçer. Aradığınız mimar ekip arkadaşında olmasını istediğiniz eğitim ve deneyim gibi koşulları açıkça ilan metninde belirtmeniz gerekir. İlanlara yapılan başvuruların aradığınız özelliklere uygun olması için nasıl bir aday istediğinizi net bir şekilde anlatmalısınız. İşiniz ve şirketiniz hakkında ilan metninde bilgi vermeniz, iş arayan mimarlar üzerinde olumlu bir etki yaracak, başvuru sayısını ve niteliğini artıracaktır.

Ekibiniz için en faydalı olacak mimar ekip arkadaşınızı bizimle bulmanız ve başarılarınızı artırmanız dileğiyle…

İş ilanınızda yayınlamasını istediğiniz özel görseller varsa e-posta yoluyla mimarlikakademisi@gmail.com adresine iletebilirsiniz.  

mimarlık akademisi-kariyer.jpg

Teşekkürler! Mesaj gönderildi.

bottom of page