top of page
Ara

10. Kargir Yapılarda Koruma ve Onarım Semineri

Kargir Yapılarda Koruma ve Onarım Semineri'nin onuncusu 20 - 21 Kasım 2018 tarihlerinde, Conrad Istanbul Bosphorus Hotel Junior Balo Salonu’nda yapılacak. Seminer, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Kültür Varlıkları Daire Başkanlığı, Koruma Uygulama ve Denetim Müdürlüğü Taş Eğitim Atölyesi tarafından düzenleniyor.


İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Kültür Varlıkları Daire Başkanlığı, Koruma Uygulama ve Denetim Müdürlüğü Taş Eğitim Atölyesi'nin, yüksek öğretim kurumlarında, kamuda ve özel sektörde, koruma alanındaki farklı disiplinlerde çalışan uzmanların bir araya gelmeleri, bilgi ve deneyimlerini paylaşmaları amacıyla düzenlediğimiz Kârgir Yapılarda Koruma ve Onarım Seminerlerimizin onuncusu, 20-21 Kasım 2018 tarihlerinde Conrad Istanbul Bosphorus Hotel Junior Balo Salonu'nda yapılacak.

Geçtiğimiz yıllardan farklı olarak, bu yıl yurt dışından konuşmacıların da ağırlanacağı seminer, koruma alanında faaliyet gösteren tüm kamu kurum ve kuruluşları ile akademisyenlere, özel sektörde çalışan uzmanlara, üniversite - meslek yüksekokulları öğrencileri ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile kültür varlıklarının korunmasına ilgi duyan tüm vatandaşlara açık olacak.

Seminerle eş zamanlı olarak, KUDEB Taş Eğitim Atölyesi Taş Restoratörü Eğitim Programı kursiyerlerinin taş oyma çalışmalarından oluşan sergi de fuaye alanında gezilebilecek.

Program detayları için tıklayınız.

Online katılım formu için tıklayınız.

Not: Seminer boyunca simultane tercüme hizmeti sunulacak.

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page