top of page
Ara

ARCHITECT@WORK İstanbul 2018

Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan ARCHITECT@WORK İstanbul, 23-24 Kasım tarihlerinde, İstanbul Fuar Merkezi'nde kapılarını ziyaretçilerine açacak.


Etkinliği tanıtım metni:

Mimarlar, iç mimarlar ve yapı uzmanları için inovasyon odaklı iletişim günleri Avrupa'da 14 ülkede ve 24 şehirde düzenlenen, ayrıcalıklı karakteri ve yeniliğe odaklı konsepti ile ARCHITECT@WORK, Türkiye'deki mimar, iç mimar ve yapı uzmanlarının ilgisini çekmeye devam ediyor.

Sadece yenilikçi ürünlerin sergilenebildiği etkinlikte, geçen yıl 1696 mimar, iç mimar ve yapı uzmanı üretici ve marka temsilcileri tarafından sergilenen 250'den fazla yenilikçi ürünle buluştu. ARCHITECT@WORK ziyaretçilerinin yalnızca mimarlar, iç mimarlar, tasarımcılar ve diğer yapı uzmanlarının olduğu ve bu ziyaretçilerin özel kayıt sistemi ile davet edildiği, elit bir etkinlik.

Sergilenmek istenilen tüm ürünler mimar ve iç mimarlardan oluşan bağımsız bir heyet tarafından yenilikçi özelliklerine göre değerlendirilerek, son derece ciddi seçim kriterlerine tabi tutulmakta olup, sadece bu komitenin onay verdiği ürünlerin ARCHITECT@WORK İstanbul'da sergilenmesine izin veriliyor.

ARCHITECT@WORK İstanbul'da tüm gün boyunca ücretsiz ikram servisi yapılan lounge alanları, ziyaretçilerle katılımcıları bir araya getirerek, ARCHITECT@WORK atmosferine katkıda bulunuyor. Yenilikçi ürünlerin sergilenmesinin dışında her yıl heyet tarafından belirlenen temaya bağlı "malzeme alanları, fotoğraf sergileri, sanat galerisi" gibi birçok yan etkinlik de ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor.

Bu yıl ARCHITECT@WORK İstanbul'da "AHŞAP" temasıyla gerçekleştirilecek seminerlerde ünlü mimarlar deneyimlerini ziyaretçilerle paylaşacak.

Daha fazla bilgi için www.architectatwork.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page