top of page

Mimari İçerik Ajansı

İçin Yazmak İster Misiniz?

Dizüstü ve Kahve

Mimari İçerik Ajansı Nedir?


Mimarlık Akademisi'ne bağlı olarak çalışan Mimari İçerik Ajansı (MİA), mimarlık, inşaat ve yapı malzemeleri alanında çalışan şirketler için profesyonel içerikler üretir. Şirketlerden gelen talep üzerine freelance içerik yazar ekibiyle içerik üreten bir platformdur.  

 

Mimari İçerik Yazarı Kimdir?

Mimari içerik yazar topluluğu, mimarlık ve inşaat konusunda eğitimi olan, içerik üretimi konusunda deneyimli ve  araştırma yapmayı bilen yazarlardan oluşur.

İçerik Yazarı Nasıl Çalışır?

Mimari içerik yazarı, istediği yerden ve istediği zaman içerik üretebilir. Üretmek istediği içeriği gelen talepler arasından kendisi seçer.  Seçtiği içerik talebini, yayıncının  istediği şartlara uygun olarak ve istenen teslim süresinde üretir.

Nasıl İçerik Yazarları Arıyoruz?

Bugüne kadar İnternet üzerinde yayınlanan bir projede talep üzerine ve ücret karşılığında içerik ürettiniz mi? Mimarlık ve inşaat konusunda eğitiminiz var mı? Dijital pazarlama terimlerine ve Türkçe imla kurallarına hakim misiniz?

Cevaplarınız evet ise, mimari içerik yazarlığı başvuru formunu doldurmanızı ve  Türkiye'nin ilk ve tek mimari içerik üreten yazar topluluğuna katılmanızı çok isteriz.

Nasıl Başvurulur?

Aşağıdaki yazar başvuru formunu doldurarak ya da mia@mimarlikakademisi.org adresine konuyla ilgili bir e-posta göndererek  topluluğa katılmanız için değerlendirme sürecini başlatabilirsiniz. 

Yazar Başvuru Formu

Mezun olduğunuz üniversite ve bölüm nedir?

Üniversiteye giriş yılınız nedir?

Daha Önce Ücretli İçerik Ürettiniz mi?

Daha önceki profesyonel içerik projelerinizi anlatınız:

Dilerseniz özgeçmişinizi ya da içerik örneğinizi paylaşabilirsiniz: 

Zaman planlaması yapmamız için şu anki çalışma durumunuzu paylaşır mısınız?

Formunuz başarıyla gönderildi. Teşekkür ederiz!

bottom of page