Mimarlık Akademisi Reklam Alanları 

Markanızı ve etkinliklerinizi Mimarlık Akademisi ziyaretçilerine etkili banner reklamlarıyla tanıtabilirsiniz.

Sizin için oluşturduğumuz reklam alanları banner reklamı, bülten reklamı ve video reklamı olarak 3 farklı platformda yer alıyor.

Tüm bannerlardan web sitenize ya da sosyal medya sayfalarınıza verilen linklerle ziyaretçilerimizi yeni bir sayfada açılan reklamınıza yönlendirebilirsiniz.

Banner Reklamları:

Banner 1

Ana sayfanın başında yer alan yatay banner alanıyla sayfayı her ziyaret eden için ilk dikkat çeken noktada yer alabilirsiniz. Bu alanı 1. banner olarak adlandırıyoruz.

Banner 2

Sayfanın ortasında yer alan kare formunda banner ile görsellerinizi ön plana çıkarabilir ve dikkatleri toplayabilirsiniz.

Banner 3

Reklam görseli için kullanmak istediğiniz alan dikey bir dikdörtgen ise, banner 3 alanını tavsiye ederiz. Böylece fotoğraflarınızı kırpmak zorunda kalmadan, tam istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Banner 4

Mimarlık Akademisi Ana sayfanın en çok dikkat çeken alanlarından birinde zarif bir banner kullanmak isterseniz banner 4, hem görsel hem de yazılı ifade için yeterli ve etkili bir reklam aracı olarak hizmet veriyor.

Banner 5

Gündem, proje, malzeme,etkinlik, yarışma gibi tüm kategori başlıklarında aynı anda görünen ve sayfanın en üstünde yer alan banner alanıdır.

Bülten Reklamı

Mimarlık Akademisi'nin okuyucularına gönderdiği haftalık bültenlerde markanızın reklamını  banner ya da haber alanı olarak yayınlayabilirsiniz.   

 Video Reklam

Mimarlık Akademisi editörleri tarafından üretilen özel videolara reklam  verebilirsiniz. 

Mimarlık Akademisi reklamları hakkında sorularınız ve detaylı bilgi için mimarlikakademisi@gmail.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.